Park linowy Linoskoczek Rzeszów, Krosno

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi imprezami

Park Linowy Linoskoczek Rzeszów

Park Linowy Linoskoczek Rzeszów ul. Rodzinna

Chcecie przeżyć prawdziwą przygodę w mieście? Wystarczy przyjechać na rodzinną wycieczkę do Parku Linoskoczek w Rzeszowie! Tam, pośród zieleni lasu zostały przygotowane specjalne, kolorowe przeszkody, zawieszone na drzewach na wysokości od kilku do kilkunastu metrów.

W okolicy nie znajdą Państwo większego parku linowego. Jest to miejsce, gdzie w bardzo bezpieczny sposób można podnieść swoją tężyznę fizyczną i odstresować się po pracy. W naszym parku znajduje się również plac zabaw, gdzie mniejsze dzieci mogą się pobawić i miło spędzić czas.

tel. 790 779 205

W lipcu i sierpniu zapraszamy codziennie od godz.11.00-20.00

Ilość tras - 4
Ilość przeszkód - 47

Regulamin parku dostępny tutaj


Mapa dojazdowa


Pokaż Park Linoskoczek Rzeszów na większej mapie

Trasa I

Trasa pomarańczowa

Min. Wzrost: 150 cm
Czas zabawy: 1-2 h
Ilość przeszkód: 22 (Najdłuższa trasa na Podkarpaciu)

Największa trasa w południowej Polsce. Najciekawsze przeszkody takie jak: Serfer, Wózek do przeciągania, Sieć, Zjazd na trapezie, drabince, szalone belki i inne. Rozmieszczenie przeszkód zostało tak przygotowane by ćwiczenia na równowagę przeplatały się z ćwiczeniami na siłę rąk i nóg i nie przemęczały za bardzo.

Trasa II

Trasa zielona

Min. Wzrost: 150 cm
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 10

Trasa średnia. Przeszkody takie jak ścianka wspinaczkowa, poziome belki, most dwu-linowy i inne. Trasa nieco trudniejsza od brązowej, niezbyt długa. Doskonała rozgrzewka i sprawdzian przed trasą pomarańczową.

Trasa III

Trasa brązowa - dla dzieci

Min. Wzrost: 120 cm
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 12

Trasa niska, przeznaczona dla najmłodszych. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą pokonać trasę z pomocą rodzica lub instruktora parku. Wysokość zawieszenia przeszkód oraz ich stopień trudności zostały zaprojektowane tak, by niemal każdemu zapewnić świetną zabawę na początek.

Ttrasa Mini- NOWA TRASA
Min.wzrost-100 cm
Czas zabawy: 10 min
Ilość pzreszkód: 3

Jest to nowa trasa, wybudowana w 2015 roku, przeznaczona dla tych dzieci, które nie maja odpowiedniego wzrostu na większe trasy. Zawieszona na wysokości 1,5 m. Dzieci zazwyczaj pokonują ją z pomocą rodzica lub instruktora. 

Zobacz Linowy Park Przygody w Krośnie

Linowy Park Przygody w Krośnie