fb
logo min

790 779 205

Zapraszamy do naszego PARKU LINOWEGO!

PARK LINOWY RZESZÓW

Chcecie przeżyć prawdziwą przygodę w mieście?

 

Wystarczy przyjechać na ul. Rodzinną w Rzeszowie do Parku Linoskoczek! Tam, pośród zieleni lasu zostały przygotowane specjalne, kolorowe przeszkody, zawieszone na drzewach na wysokości od kilku do kilkunastu metrów.

W okolicy nie znajdą Państwo większego parku linowego. Jest to miejsce, gdzie w bardzo bezpieczny sposób można podnieść swoją tężyznę fizyczną i odstresować się po pracy. W naszym parku znajduje się również plac zabaw, gdzie mniejsze dzieci mogą się pobawić i miło spędzić czas.

Możliwość płatności gotówką i kartą.

Zapraszamy!Ilość tras – 5, ilość przeszkód 62

Współrzędne GPS: 49°59'22.9"N 22°01'46.5"E

TRASA POMARAŃCZOWA

Min. Wzrost: 150 cm

Wysokość: 1-9 m
Czas zabawy: 50-90 min.
Ilość przeszkód: 18

Trasa wysoka. Rozmieszczenie przeszkód zostało tak przygotowane by ćwiczenia na równowagę przeplatały się z ćwiczeniami na siłę rąk i nóg i nie przemęczały za bardzo. Przeszkody: Drabinka zjazdowa, Tyrolka, Skok Tarzana, Trapezy, Przejście po sieci, Złośliwe belki, Liny V, Kłoda obrotowa, Sieć pajęcza, Zjazd na trapezie, Makarony, Strzemiona, Pozioma drabina, Tyrolka, Wiszące belki, Kładka z dziurami, Most birmański, Tyrolka.

 

TRASA ZIELONA

Min. Wzrost: 150 cm

Wysokość: 1-7 m
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 11

Trasa średnia. Przeszkody takie jak ścianka wspinaczkowa, poziome belki, most dwu-linowy i inne. Trasa nieco trudniejsza od brązowej, niezbyt długa. Doskonała rozgrzewka i sprawdzian przed trasą pomarańczową. Przeszkody: Tyrolka x2, Kierownica, Liny i sieć, Przejście po tyczkach, Przeciąganie na linie, Most czterolinowy, Poziome belki, Wisząca ścianka, Most z sieci, Tyrolka.

TRASA BRĄZOWA

Min. Wzrost: 120 cm
Wysokość: 1-4 m
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 12

Trasa niska, przeznaczona dla najmłodszych o wzroście min.120 cm. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą pokonać trasę z pomocą rodzica. Wysokość zawieszenia przeszkód oraz ich stopień trudności zostały zaprojektowane tak, by niemal każdemu zapewnić świetną zabawę na początek. Przeszkody: Wiszące kładki, Siatka, Wiszące belki, Przejście po linie, Tyrolka, Kładka, Siatka, Most, Ruchoma belka, Pajęczyna, Wiszące belki, Liny V.

TRASA ŻÓŁTA

Min. Wzrost: 100 cm
Wysokość: 1-1,5 m
Czas zabawy: 20 min
Ilość przeszkód: 6

Trasa dla mniejszych dzieci które nie mają odpowiedniego wzrostu na większe trasy. Zawieszona na wysokości do 1,5 m. Dzieci zazwyczaj pokonują ją z pomocą rodzica. Przeszkody: Łamana belka, Przejście po linie, Tyrolka, Kładka, Ruchome belki poziome, Tyrolka. W cenie biletu jest 3 krotne przejscie tej trasy. 

TRASA NIEBIESKA

Min. Wzrost: 150 cm
Wysokość: 5-12m
Czas zabawy: 20 min
Ilość przeszkód: 15

Trasa bardzo wysoka. Trzy pierwsze przeszkody kondycyjne, kolejne przeszkody mniej wymagające, ale na znacznej wysokości. Przeszkody: Strzała, Stara Kładka, Wiszące drabiny, Kładka Linowa, Eski, Slack Line, Tyrolka, Deskorolka, Sieć pajęcza, Tyrolka, Młynek, Labirynt, Tyrolka, Ruchoma kłoda, Tyrolka.

Park Linowy Rzeszów
ul. Rodzinna 1257, Rzeszów