fb
logo min

790 779 205

Zapraszamy do naszego PARKU LINOWEGO!

PARK LINOWY RZESZÓW

Chcecie przeżyć prawdziwą przygodę w mieście?

 

Wystarczy przyjechać na ul. Rodzinną w Rzeszowie do Parku Linoskoczek! Tam, pośród zieleni lasu zostały przygotowane specjalne, kolorowe przeszkody, zawieszone na drzewach na wysokości od kilku do kilkunastu metrów.

W okolicy nie znajdą Państwo większego parku linowego. Jest to miejsce, gdzie w bardzo bezpieczny sposób można podnieść swoją tężyznę fizyczną i odstresować się po pracy. W naszym parku znajduje się również plac zabaw, gdzie mniejsze dzieci mogą się pobawić i miło spędzić czas.

Możliwość płatności gotówką i kartą.

Zapraszamy!Ilość tras – 4, ilość przeszkód 52

Współrzędne GPS: 49°59'22.9"N 22°01'46.5"E

TRASA POMARAŃCZOWA

Min. Wzrost: 150 cm
Czas zabawy: 1-2 h
Ilość przeszkód: 22 (Najdłuższa trasa na Podkarpaciu)

 

Największa trasa w południowej Polsce. Najciekawsze przeszkody takie jak: Serfer, Wózek do przeciągania, Sieć, Zjazd na trapezie, drabince, szalone belki i inne. Rozmieszczenie przeszkód zostało tak przygotowane by ćwiczenia na równowagę przeplatały się z ćwiczeniami na siłę rąk i nóg i nie przemęczały za bardzo.

TRASA ZIELONA

Min. Wzrost: 150 cm
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 12

 

Trasa średnia. Przeszkody takie jak ścianka wspinaczkowa, poziome belki, most dwu-linowy i inne. Trasa nieco trudniejsza od brązowej, niezbyt długa. Doskonała rozgrzewka i sprawdzian przed trasą pomarańczową.

TRASA BRĄZOWA

Min. Wzrost: 120 cm
Czas zabawy: 20-30 min.
Ilość przeszkód: 12

 

Trasa niska, przeznaczona dla najmłodszych o wzroście min.120 cm. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą pokonać trasę z pomocą rodzica. Wysokość zawieszenia przeszkód oraz ich stopień trudności zostały zaprojektowane tak, by niemal każdemu zapewnić świetną zabawę na początek.

TRASA ŻÓŁTA

Min. Wzrost: 100 cm
Czas zabawy: 20 min
Ilość przeszkód: 6

 

Trasa dla mniejszych dzieci które nie mają odpowiedniego wzrostu na większe trasy. Zawieszona na wysokości do 1,5 m. Dzieci zazwyczaj pokonują ją z pomocą rodzica.

Park Linowy Rzeszów
ul. Rodzinna 1257, Rzeszów